Maisto fotografavimas

Profesionaliai maisto fotografavimo srityje specializuojuosi nuo 2005 m. Maisto fotografo karjerą pradėjau žurnale ,,Geras skonis“, taip pat fotografavau Rimi žurnaliui ,,Druska ir Pipirai“. Nuotraukos spausdintos įvairiuose kituose leidiniuose (meniu, reklaminiai lankstukai, produktų pakuotės, etiketės ir kt.). Sukaupta didelė patirtis dirbant su geriausiais Lietuvos restoranais, viešbučiais, maisto bei gėrimų gamintojais. Per daugiau nei 15 metų maisto fotografavimo patirtį, įgavau tokių įgūdžių, kad fotografuojamas patiekalas būtų nuotraukoje dar gražesnis nei matomas ,,plika“ akimi.

Siūlomos paslaugos: patiekalų, gėrimų fotografavimas restoranų meniu, interneto puslapiams, etiketėms, pakuotėms, reklamai ir kt. iliustruoti.

Maisto ir gėrimų fotografavimas gali būti atliekams fotostudijoje, dalyvaujant ir maisto stilistui, kur vietoje galima ir gaminti patiekalus. Taip pat klientui pageidaujant atvykstu į jūsų vietą (restoraną, viešbutį ir kt.) su apšvietimo technika ir kita reikalinga fotoįranga.

Susisiekite su manimi ir mes aptarsime Jūsų fotosesiją. Telefonas pasiteiravimui +37061015007

© Fotografas Darius Gumbrevičius.